امروز : پنجشنبه, ۱۶ تیر , ۱۴۰۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
کد خبر :26675
نام خبرنگار : دبیر خبر
کد خبرنگار : 6
دسته بندی : اقتصاد کشاورزی
منبع : خبرگزاری بازار
رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان:پنج میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در بخش کشاورزی زنجان پرداخت شده است

تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان، با بیان اینکه بانک ملی و سپه در پرداخت تسهیلاتی کرونایی دراستان زنجان عملکرد خوبی داشتند، گفت: تاکنون ۲۸ فقره تسهیلات کرونایی معادل بیش از پنج میلیارد تومان به افراد واجد شرایط پرداخت شده است.

جواد تاراسی در گفتگو با خبرنگار بازار،با بیان اینکه جهاد کشاورزی استان در پنج رشته کشاورزی محصولات گلخانه ای، ماهیان زینتی ،مرغ گوشتی و مرغ مادر گوشتی تسهیلات پرداخت می کند، گفت: ۱۱۱واحد صنعتی ثبتی صنعتی بامجوزهای بیمه شده داریم.

وی اظهار کرد: از این تعداد واحد ۱۰۳پرونده به هشت بانک استان معرفی شده و اشتغال ایجاد شده در این تعداد واحدها هزار و ۱۱۳نفر است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان، با بیان اینکه بانک ملی و سپه در پرداخت تسهیلاتی کرونایی در استان زنجان عملکرد خوبی داشتند، گفت: تاکنون ۲۸ فقره تسهیلات کرونایی معادل بیش از پنج میلیارد تومان به افراد واجد شرایط پرداخت شده است.

تاراسی تاکید کرد: اطلاع رسانی های لازم انجام شده تا این واحدهای فعال در بخش کشاورزی نسبت به دریافت تسهیلات کرونایی اقدام کنند.

وی ابراز داشت: واجدین شرایط تا ۳۰ شهریورماه مهلت دارند باز در سامانه کار برای دریافت تسهیلات کرونایی ثبت نام کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان، گفت: جلسات توجیهی با مدیران جهاد کشاورزی استان انجام شده تا واجدین شرایط را برای ثبت نام در سامانه کار ترغیب کنند.

نظر شما

سرخط اخبار اقتصاد کشاورزی

اقتصاد کشاورزیافزایش قیمت جهانی گندم و مواد غذایی/ بحران غذا در راه است؟

با افزایش قیمت جهانی گندم و مواد غذایی، بحران غذا در راه است؟ صدا و سیما نوشت، با فروزان تر شدن شعله های جنگ بین روسی...

اقتصاد کشاورزیرئیس جمهور قیمت گذاری گندم را وتو می کند | فروش گندم در کرمان به کشورهای همسایه به ۵۰ سنت

با تعیین قیمت ۵هزار تومان برای خرید تضمینی محصول گندم کارشناسان بسیاری در خصوص تبعات منفی آن هشدار دادند و دولت نیز در ا...

کلزا

اقتصاد کشاورزیخرید تضمینی ۲۱ هزار تن کلزا در کشور

به گزارش اکودام به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، عملیات خرید تضمینی کلزا در استان‌های بوشهر، خوزستان، فارس، هرمزگان،...

اقتصاد کشاورزیپیش بینی تولید ۷۸۰ میلیون تن گندم در سال ۲۰۲۱ | افزایش ۱.۹درصدی تولید غلات در سال جاری

گندم از جمله محصولات استراتژیک است که در سطح جهانی از اهمیت بالایی برخوردار است لذا میزان تولید جهانی این محصول از موضوع...