شیوع کرونا به نفع یک شرکت لبنیات فرانسوی تمام شد/ معرفی «پنیر محاصره» به بازار - اکودام | اقتصاد صنعت غذا | EcoDam
امروز : پنجشنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

شیوع کرونا به نفع یک شرکت لبنیات فرانسوی تمام شد/ معرفی «پنیر محاصره» به بازار

پنیر

یک شرکت تولید محصولات لبنی فرانسوی به صورت تصادفی و در پس محدودیت‌های اعمال شده برای کنترل شیوع کرونا توانسته یک پنیر جدید تولید کند که اتفاقا بسیار هم پرفروش بوده است.

به نقل از راشاتودی، در یکی از نادرترین اتفاقات پس از ماه‌ها اعمال قوانین فاصله گذاری اجتماعی برای کنترل شیوع کرونا یک شرکت لبنیات فرانسوی به صورت کاملا تصادفی توانسته به تولید یک پنیر جدید دست پیدا کند که اتفاقا بسیار هم پرفروش بوده است.

شیوع ویروس کرونا بسیاری از شرکت‌ها و فعالیت‌های اقتصادی را در سراسر جهان زمین‌گیر کرده است.

در فرانسه هم یکی از شرکت‌های تولید محصولات لبنی به خاطر بسته شدن رستوران‌ها و فروشگاه‌ها با  کاهش شدید فروش خود مواجه شد.

این شرکت که توسط یک خانواده فرانسوی اهل منطقه سالژورس سورموزلو در شمال شرقی فرانسه اداره می‌شود در زمان شروع محدودیت‌های اجتماعی در این کشور شاهد کاهش فروش خود بوده و به همین دلیل ۶۰ قالب بزرگ پنیر آنها دست نخورده در قفسه‌ها باقی ماند.

این خانواده به مدت یک ماه به پنیرها دست نزد و سپس شاهد تبدیل شدن آنها به یک پنیر جدید با طعم و بوی متفاوت شد.

حالا این شرکت پنیرسازی نام پنیر جدید را «پنیر محاصره» گذاشته که برگرفته از این نکته است که این پنیر در زمان اعمال محدودیت‌های اجتماعی تولید شده است.

شرکت تولید کننده این پنیر می‌گوید فروش آن بسیار خوب بوده و توانسته ضرر ناشی از توقف فروش در زمان محدودیت‌ها را جبران کند.

سرخط اخبار صنعت غذا

برندهای صنایع غذاییزندگینامه بهروز فروتن ، رسیدن به موفقیت بعد از شکست

بهروز فروتن در سال ۱۳۲۴ در تهران متولد شد او در امیریه‌ تهران به دنیا آمد در سن ده سالگی پدرش را از دست داد پدر او رئیس ...

برندهای صنایع غذایینگاهی به زندگی و کار شاهرخ ظهیری پدر صنایع غذایی ایران

همه در ایران  شاهرخ ظهیری را به واسطه شرکت مهرام می شناسند اما سایه نام ظهیری هم تا ابد روی مهرام سنگینی می کند.داستان ف...

غذای حلال

صنعت غذارشد ۹ درصدی بازار حلال تا ۲۰۳۱ | وقتی حلال را بر خود حرام می کنیم

محصولات حلال خاص کشورهای اسلامی است که با برند جهانی حلال در سراسر جهان عرضه می شود. با این وجود کشورهای غیر مسلمان نیز ...

پنیر

صنعت غذاشیوع کرونا به نفع یک شرکت لبنیات فرانسوی تمام شد/ معرفی «پنیر محاصره» به بازار

به نقل از راشاتودی، در یکی از نادرترین اتفاقات پس از ماه‌ها اعمال قوانین فاصله گذاری اجتماعی برای کنترل شیوع کرونا یک شر...