امروز : دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹

لایحه اصلاح ساختار بودجه به مجلس ارائه شد

سلیمی، عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی از ارائه لایحه اصلاح ساختار بودجه از سوی دولت به مجلس خبر داد و گفت: اگر پیشنهادات ارائه شده به درستی به اصلاح ساختار بودجه توجه داشت، این لایحه به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات ارسال خواهد شد.

به گزارش اکودام، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سلیمی با اشاره به اصلاح ساختار بودجه سالیانه در مجلس گفت: تغییر ساختار بودجه مقوله‌ای است که مقام معظم رهبری از دولت مطالبه کردند و دولت باید در این زمینه پاسخگو باشد.این نماینده مجلس اظهار داشت: دولت سابق بر این هم لایحه‌ای را به مجلس دهم ارسال کرد که در واقع تغییر ساختار بودجه نبود و این لایحه به نوعی لایحه جا به جایی اعتبارات منظور شد.

عضو هیئت رییسه مجلس تصریح کرد: تغییر ساختار بودجه با برخی اقدامات صوری متفاوت است چراکه تغییر ساختار بودجه باید بنیادهای بودجه ریزی را در کشور تغییر دهد.

وی تاکید کرد: البته مجددا دولت مواردی را تحت عنوان لایحه اصلاح ساختار بودجه به مجلس یازدهم ارائه کرده است.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس به طور حتم بسته اصلاح ساختار بودجه را مجددا مورد پیگیری قرار خواهد داد، اظهارداشت: پیشنهاداتی که دولت سابق بر این به مجلس ارائه کرده بود، اصلاح ساختار بودجه نبود لذا این پیشنهادات جدید مورد بررسی قرار خواهد گرفت که مشخص شود این موارد هم مربوط به اصلاح ساختار بودجه است و یا دولت سعی دارد مسیر قبلی خود را طی کند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: اگر این پیشنهادات به درستی به اصلاح ساختار بودجه توجه داشت، این لایحه اصلاحی به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات ارسال خواهد شد.

نظر شما

سرخط اخبار اقتصاد و بازار

اقتصاد و بازارخلافی ماشین پرداخت‌نشده چه تبعاتی دارد؟!

تبعات خلافی ماشین انباشته‌شده خلافی ماشین انباشته‌شده بر روی یکدیگر می‌تواند تبعات مختلفی را برای شما داشته باشد و در...

اقتصاد کشاورزینگاهی به قیمت برنج، گوشت و شکر در خردادماه

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که از بین ۹ کالای اساسی که وضعیت قیمت آن‌ها در...

اقتصاد و بازار۱۰ میلیون نفر مشمول سهام عدالت از قلم افتاده‌اند

به گزارش اکودام سید غنی نظری خانقاه دبیر دوم کمیسیون اقتصادی مجلس در برنامه گفتگوی اقتصادی با موضوع «بسته اقتصاد م...

مسکن

اقتصاد و بازارکلیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی تصویب شد

به گزارش اکودام، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۵ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، با کلیات طرح دو فوریتی اصلاح ...